Hoe de oorlog in Oekraïne de operaties van Skylum beïnvloedt

Beste Skylum familie! 

We willen graag even de tijd nemen om jullie - onze vrienden, collega's, partners en geliefde fotografiegemeenschap - op de hoogte te houden van de huidige situatie en de volgende stappen voor Skylum. Dit is een officiële verklaring over de meest recente gebeurtenissen in Oekraïne en hoe deze Skylum beïnvloeden.

Belangrijkste punten:

 • Skylum is opgericht in Oekraïne en de meerderheid van het team is hier.

 • Op 24 februari viel Rusland Oekraïne binnen. Deze oorlog heeft ons vaderland en ons leven beïnvloed.

 • Ondanks alles blijft Skylum actief zodat we ons team en ons land kunnen ondersteunen.

 • Het Skylum-team zal ons best doen om afspraken met partners en klanten na te komen, maar we vragen vriendelijk om uw begrip in deze zeer moeilijke tijd. 

 • Skylum steunt Oekraïne op verschillende manieren en door Skylum te steunen steun je ook Oekraïnes strijd voor vrijheid.

Gebeurtenissen in Oekraïne: de invasie van Rusland 

Op 24 februari werden Oekraïners in alle grote steden wakker met het geluid van bombardementen. Tegelijkertijd doorbraken Russische tanks en troepen de Oekraïense grens vanuit het noorden, zuiden en oosten, vielen ons vreedzame land van 44 miljoen mensen binnen en veranderden de loop van de geschiedenis – en de loop van ons leven drastisch. Rusland blijft niet alleen militaire objecten aanvallen, maar ook flatgebouwen en woongebouwen, kinderziekenhuizen, kraamklinieken, kleuterscholen, culturele gebouwen en humanitaire delegaties. Tot nu toe zijn meer dan 3.000 Oekraïense burgers gedood, onder wie meer dan 70 kinderen. Er zijn nog duizenden gewonden. 

In heel Oekraïne worden gewone mensen gedwongen in schuilkelders te verblijven of evacueren hun hele leven in koffers alles op het spel zetten om zichzelf en dierbaren in veiligheid te brengen. Drie miljoen mensen hebben Oekraïne al verlaten. Anderen kunnen hun huis niet verlaten, ervoor kiezen om vrijwilligerswerk te doen, besluiten te blijven en te vechten met lokale territoriale verdedigingseenheden, of blijven om voor oudere familieleden te zorgen. Rusland begon een oorlog tegen een vreedzame natie die zal nooit vergeten of vergeven worden.

Oorlog in Oekraïne: volgende stappen voor Skylum | Skylum Blog(2)

Hoe de oorlog van invloed is geweest Skylum

Skylum werd in 2008 opgericht als Macphun door twee game-ontwikkelaars en amateurfotografen in Kyiv, Oekraïne. Sindsdien is Skylum uitgegroeid tot een internationaal bedrijf. Maar tot op de dag van vandaag blijft het kernontwikkelingscentrum waar alle belangrijke producten zoals Luminar en Aurora HDR worden gemaakt, in Kyiv. 

In het licht van de oorlog doen we ons best om de veiligheid van het hele Skylum-team te waarborgenen blijven we voor u werken zoals we de afgelopen 14 jaar hebben gedaan. Ons team van 130 mensen is nu verspreid over Oekraïne en over de hele wereld. Hoewel het een uitdaging is om de normale bedrijfsvoering voort te zetten, werkt het grootste deel van het team nu vanuit verschillende locaties: schuilkelders, onderweg of in de huizen van familieleden en vrienden op veiligere locaties.

Wat volgt er voor Skylum?

Teamwerking

Voor Skylum heeft de veiligheid van onze teamleden onze hoogste prioriteit. We hebben al een functioneel team van 88 mensen samengesteld die zich inzetten om dingen te laten werken. Als reactie op de oorlog hebben sommige van onze teamleden ook nieuwe rollen op zich genomen: helpen bij het overbrengen van mensen en hun families naar veilige locaties, het bezorgen van voedsel en medicijnen, helpen zich te vestigen in West-Oekraïne of in het buitenland, of assisteren bij andere noodzakelijke manieren. We bewaren de positie en het salaris voor elke teamgenoot die in het leger dient. 

Productlevering

Ondanks alles zullen we ons best doen als bedrijf om ons werk voor onze partners en onze gemeenschap van fotografen die op onze producten vertrouwen, voort te zetten. Vanwege de omstandigheden kunnen er vertragingen optreden in updates, maar het team doet er alles aan om u zo snel mogelijk de meeste waarde te bieden. Ons productteam werkt momenteel samen met klanten om Luminar Neo te upgraden en te verbeteren, en we zullen ons best doen om nieuws te delen en u op de hoogte te houden. We zijn dankbaar voor uw geduld, steun en begrip. Dat gezegd hebbende, brengen we vandaag een productupdate uit voor Luminar Neo, dus houd ons in de gaten!

Veiligheid van uw gegevens 

U kunt erop vertrouwen dat we al onze infrastructuur- en gebruikersgegevens veilig hosten op Amazon Web Services. Alle servers voor deze cloudservice bevinden zich in de Europese Unie en niet in Oekraïne, dus u kunt erop vertrouwen dat uw gegevens veilig zijn opgeslagen. U kunt meer informatie vinden over hoe Skylum gebruikersgegevens verzamelt en opslaat in ons privacybeleid.

Volgende stappen

Ondanks alles blijven we sterk staan ​​en al onze producten verder ontwikkelen. Voor onze teamleden die de veiligheid hebben bereikt, kan werken een afleiding zijn van het constant verontrustende nieuws. Onze visie is niet veranderd; we blijven producten maken waar men van houdt en die iedereen in staat stellen de visuele verhalen te vertellen die ze voor ogen hebben.

Bericht van de CEO van Skylum 

In het licht van de huidige situatie is hier een video van Ivan Kutanin, de CEO van Skylum. Ivan deelt zijn mening over Oekraïne en Skylum:


Volg Ivan op Twitter om op de hoogte te blijven.

Hoe Skylum nu helpt 

Skylum helpt Oekraïne op alle mogelijke manieren. Vanaf nu:

 • Skylum heeft $ 50.000 geschonken aan de strijdkrachten van Oekraïne. 

 • Ivan Kutanin, de CEO van Skylum, helpt door thermografische camera's en noodtourniquets (om eerste hulp te verlenen in ambulances, in het veld tijdens militaire operaties en in andere extreme situaties) te kopen.

 • We hebben de beschikbaarheid van onze producten in Rusland en Wit-Rusland stopgezet. 

 • De meerderheid van het team doneert regelmatig hun eigen geld en voorraden om de strijdkrachten van Oekraïne en mensen in nood te helpen, doet vrijwilligerswerk, verzamelt humanitaire hulp en neemt deel aan territoriale verdedigingsteams. 

U kunt Ukraine op verschillende manieren steunen: 

 • Doneer aan liefdadigheidsorganisaties.

 • Doneer uw drone voor het Oekraïense leger. Meer dan 136 mensen hebben al ingestemd met het leveren van drones aan de strijdkrachten van Oekraïne. Dank u! 

 • Lees betrouwbare nieuwsbronnen (Ukrayinska Pravda, The Kiev Independent, Svidomi) en verspreid bewustzijn.

 • Meer te weten komen, info en andere manieren om te helpen.

Het Skylum-team is momenteel aan het brainstormen over meer activiteiten om Oekraïne te helpen. Als u suggesties heeft, stuur dan een e-mail naar [email protected]

Skylum belooft dat we ons zo goed mogelijk zullen blijven inspannen voor een mooiere, vreedzamere toekomst! Het zal een uitdaging zijn en we zullen u eeuwig dankbaar zijn als u ons en Oekraïne steunt in de strijd van vandaag.

Tot slot hebben Skylum-teamleden een korte boodschap voor u:


Uit de grond van ons hart bedanken we onze gebruikers en partners voor het begrip en vriendelijke steun in deze moeilijke tijden. Bedankt voor het steunen van ons bedrijf en onze producten. Met uw hulp zullen we Oekraïne tot de overwinning steunen en de strijd voor vrijheid en democratie winnen. Sta achter Oekraïne!


Oorlog in Oekraïne: volgende stappen voor Skylum | Skylum Blog(3)

Ervaar de kracht van Luminar Neo

Probeer gratis Probeer gratis
Oorlog in Oekraïne: volgende stappen voor Skylum | Skylum Blog(5)

Geavanceerde maar gebruiksvriendelijke foto-editor

bekijk opties